Skateboard

Wood Camp X Systematical 2021

Kolejny rok zawitaliśmy na Wood Camp’ie w Przysuskich lasach. Zawitaliśmy specjalnie aby poprowadzić turnus 2 – 12 dniowy, ten najdłuższy. Podczas pobytu przeprowadziliśmy event, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Dzieci, jak co roku, podzielone zostały na grupy zaawansowania. Tegoroczna formuła dnia z STM przebiegała następująco:

Początkujący – najniższy przejazd pod tyczką

Średniozaawansowani – Jam Session

Zaawansowani – Best Trick

Ten turnus zaskoczył Nas pozytywnie, na dzień dobry dopisała frekwencja co bardzo Nas ucieszyło, w każdej grupce udział brało po kilkanaście osób. O ile w grupie początkującej, dobra atmosfera oraz zadanie do wykonania wprowadzało uczestników w zwariowany pozytywny nastrój, o tyle w grupach mocniejszych dużo się działo i rywalizacja poszła poziomem do góry. Miło było zobaczyć takie numery jak bs 5-0 na poręczy w dół czy impossible z 4 schodów. Mało? Kolejne próby pokazywały że jest coraz mocniej, bs nose slide big spin out na hubbie w dół! Całość komentowana była przy pomocy ekipy z PTG – KorPow, muzyka i darcie japy… deska!!!

Wieczorkiem, po całym dniu zmagań, zebraliśmy się wszyscy gdzie na spokojnie zrobiliśmy Sobie podsumowanie, ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród! Poniżej krótka relacja z tego wydarzenia.

Gratulujemy zwycięzcom!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *